Zapisy na warsztaty

 

Rodzaj warsztatów (wymagane)
Trening interpersonalnyTrening asertywnościWarsztat antystresowyWarsztat pracy nad zmianąWarsztat umiejętności wychowawczychPraca nad konfliktem - zajęcia warsztatoweEfektywna komunikacja - zajęcia warsztatowePoczucie własnej wartości

Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Intra J.Nitkiewicz-Powichrowska z siedzibą przy ul. Witebska 4AA, 15-388 Białystok.

*Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Rozumiem, że dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także inne prawa określone dyrektywą RODO i ustawą o ochronie danych osobowych. Mam świadomość, że podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celów.

Więcej informacji w Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Intra.

Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

*Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.

* - wyrażenie zgody jest obowiązkowe

Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl