Zapisy na warsztaty

 

  Rodzaj warsztatów (wymagane)
  Trening interpersonalnyTrening asertywnościWarsztat antystresowyWarsztat pracy nad zmianąWarsztat umiejętności wychowawczychPraca nad konfliktem - zajęcia warsztatoweEfektywna komunikacja - zajęcia warsztatowePoczucie własnej wartości

  Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Intra J.Nitkiewicz-Powichrowska z siedzibą przy ul. Witebska 4AA, 15-388 Białystok.

  *Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane w celach związanych z wystawieniem faktury oraz w celach związanych z uczestnictwem w warsztacie/szkoleniu/treningu/kursie. Rozumiem, że dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także inne prawa określone dyrektywą RODO i ustawą o ochronie danych osobowych. Mam świadomość, że podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celów.

  Więcej informacji w Polityka prywatności

  Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej (newsletter) kierowanej do mnie przez Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Intra.

  Wyrażam zgodę na przesłanie faktury w formie elektronicznej.

  *Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.

  * - wyrażenie zgody jest obowiązkowe

  Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl